Zákonné oznámení

Obecná prezentace

Webové stránky www.sk-dlp.cz vydává společnost EI VERMOND Florian (dále jen vydavatel) se sídlem v Gignacu pod číslem SIRET: 80847458900039

Chcete-li kontaktovat správce publikace, použijte prosím následující formulář: kontaktní formulář.

Správce publikace je nezávislá fyzická osoba.

Stránky jsou hostovány následující společností: O2Switch, 222 Boulevard Gustave Flaubert, , 63000 Clermont-Ferrand

Všeobecné podmínky používání stránek a nabízených služeb.

Používání stránek znamená plný souhlas s níže popsanými obecnými podmínkami používání. Tyto podmínky používání mohou být kdykoli změněny nebo doplněny, a proto se uživatelům stránek doporučuje, aby se s nimi pravidelně seznamovali.

Duševní vlastnictví a padělání

Výše uvedená společnost je vlastníkem práv duševního vlastnictví nebo držitelem práv na užívání všech prvků přístupných na těchto stránkách, zejména textů, obrázků, grafiky, log, ikon, zvuků a softwaru.

Jakákoli reprodukce, zobrazení, úprava, zveřejnění, adaptace všech prvků stránek nebo jejich částí, ať už je použito jakýchkoli prostředků nebo postupů, je zakázána, s výjimkou předchozího písemného povolení.

Jakékoli neoprávněné použití těchto stránek nebo jakéhokoli z prvků, které obsahují, bude považováno za porušení práv a bude stíháno v souladu s ustanoveními článků L.335-2 a následujících francouzského zákoníku duševního vlastnictví.

Na každé autorizované kopii celého obsahu stránek www.sk-dlp.cz nebo jeho části musí být uvedeno následující upozornění:

Copyrights www.sk-dlp.cz

Jakékoli autorizované použití prvků, které tvoří stránky nebo se na nich objevují, musí být provedeno bez jakéhokoli zkreslení, úpravy nebo pozměnění.

Správa osobních údajů

Ve Francii jsou osobní údaje chráněny zákonem č. 78-87 ze dne 6. ledna 1978, zákonem č. 2004-801 ze dne 6. srpna 2004, článkem L. 226-13 trestního zákoníku a evropskou směrnicí ze dne 24. října 1995.

Při používání stránek mohou být shromažďovány následující informace: URL odkazů, přes které uživatel na stránky vstoupil, poskytovatel přístupu uživatele, adresa internetového protokolu (IP) uživatele.

V každém případě stránky shromažďují osobní údaje týkající se uživatele pouze pro účely určitých služeb nabízených stránkami. Uživatelé tyto informace poskytují s plným vědomím skutečností, zejména pokud je sami zadávají. Uživatelé stránek jsou pak informováni o tom, zda jsou či nejsou povinni tyto informace poskytnout.

V souladu s ustanoveními článků 38 a následujících zákona 78-17 ze dne 6. ledna 1978 o zpracování údajů, souborech údajů a osobních svobodách mají všichni uživatelé právo na přístup k jakýmkoli osobním údajům, které se jich týkají, na jejich opravu a vznesení námitky, a to prostřednictvím písemné a podepsané žádosti, ke které je přiložena kopie dokladu totožnosti s podpisem držitele dokladu, s uvedením adresy, na kterou má být zaslána odpověď.

Žádné osobní údaje uživatele stránek nejsou bez jeho vědomí zveřejňovány, vyměňovány, předávány, postoupeny nebo prodávány na jakémkoli médiu třetím osobám.

Stránky nebyly nahlášeny CNIL, protože neshromažďují osobní údaje.

Databáze jsou chráněny ustanoveními zákona ze dne 1. července 1998, který transponuje směrnici 96/9 ze dne 11. března 1996 o právní ochraně databází.

Webové stránky se účastní všech specifikací a zásad rámce transparentnosti a souhlasu IAB Europe a dodržují je. Používá platformu pro správu souhlasů č. 92. Své volby můžete kdykoli změnit kliknutím zde.

Stránky obsahují řadu hypertextových odkazů na jiné stránky, není však možné kontrolovat obsah takto navštívených stránek, a proto nelze v tomto ohledu přijmout žádnou odpovědnost.

Firefox: V horní části okna prohlížeče klikněte na tlačítko Firefox a přejděte na kartu Možnosti. Klepněte na záložku Soukromí.

Rozhodné právo a jurisdikce

Veškeré spory týkající se používání těchto stránek podléhají francouzskému právu. Výlučnou příslušnost mají příslušné francouzské soudy.

Glosář

Uživatel: uživatel internetu, který se připojuje k výše uvedenému webu a používá jej.

Osobní údaje: „informace, které umožňují v jakékoli formě, přímo či nepřímo, identifikovat fyzické osoby, jichž se týkají“ (článek 4 zákona č. 78-17 ze dne 6. ledna 1978).